Get Adobe Flash player

KalnuSlides.lt - slidės, kalnų slidės, kalnų slidinėjimo batai, snieglentės, slidininkų apranga, slidinėjimo šalmai - tai viskas, ko reikia nuostabioms Jūsų žiemos atostogų akimirkom!

Kaip išsirinkti batus

 

Kaip tinkamai pasirinkti slidžių batus?

Slidžių batai atlieka labai svarbų vaidmenį slidinėjant. Jie perduoda visus judesius bei spaudimą slidėms. Teisingai pasirinkus kalnų slidinėjimo batus jausitės ant kalno ne tik komfortiškai, bet ir saugiai.

 

Teisingas kalnų slidžių batų pasirinkimas.

Kiekvienam slidininkui yra patartina žinoti savo pėdos ilgį centimetrais - taip neapsiriksite renkantis batus . Jeigu jo nežinote vadovaukitės apačioje pateikta lentele.

Užsidėjus batus juos yra būtina užsisegti- pradėkite segtis palaipsniui nuo apačios į viršų, nesistenkite iš karto maksimaliai suveržti sagtelių.

Matuojantis batus mūvėkite slidinėjimo kojines. Stovint tiesiai kojų pirštai gali nežymiai liestis i batų priekius, tačiau atsistojus i slidinėjimo poziciją turi atsirasti nedidelis tarpas batų priekyje.

Įsitikinkite, kad bate nesijaučia jokio taškinio spaudimo į konkrečią vietą, slidinėjant šis spaudimas bei trynimas tik padidės.

Batas turi gerai priglusti prie kojos, jame koja turi jaustis komfortabiliai.

Slidinėjimo batų dydžių lentelė:

Slidinejimo batu dydziai